9 Şubat 2008 Cumartesi

Üç yüzlülük


Kayseri Beşiktaş Taraftarlar Derneği Başkanı Şadi Büyükkeçeci ve dernek yöneticileri, Beşiktaş-Kayserispor maçı öncesi Beşiktaş yönetimi onuruna bir yemek düzenlediKayseri Şeker Fabrikası misafirhanesinde düzenlenen yemeğe, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Hasan Ali Kilci, Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Ali Özışık, Beşiktaş yönetiminden Reşat Çağan, Ayhan Yetiş, Beşiktaşlılar Derneği Divan Başkanı Koray Büyükhasan, eski Dernekler Komite Başkanı Güven Kulabaş ve çok sayıda davetli katıldı.Yemekten önce bir konuşma yapan Kayseri Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Şadi Büyükkeçeci, yine bir Beşiktaş gecesinde bir araya gelmekten dolayı duyduğu mutluluğu dile getirerek, "Beşiktaşımız ve Kayserisporumuz ligde karşı karşıya gelecek. Her ikisi de bizim takımımız. Umarım maçta üzücü olaylar yaşanmaz, bizde dernek olarak elimizden gelen bütün önlemleri aldık ve kazanan dostluk olur" dedi.Düzenlenen yemek geç saatlere kadar müzik eşliğinde devam etti.

Şadi Büyükkeçeci'nin Erciyesspor basın sözcüsü olduğunu da vurgulayarak haberi parça parça ele alalım:

Kayseri Şeker Fabrikası misafirhanesinde düzenlenen yemeğe...

Erciyesspor'un sponsoru Pansu'nun üretimini gerçekleştirdiği Kayseri Şeker Fabrikası'nda Beşiktaşlı yöneticilere yemek veriliyor. Bu da abes gelmediyse devamına bakalım.

"Kayseri Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Şadi Büyükkeçeci..."

İlhan'ın ailevi sebeplerden gittiğini söyleyen "Erciyesspor basın sözcüsü" Şadi Bey'in samimiyetine nasıl güvenelim? Kendisi hem Beşiktaşlı hem Kayserisporlu hem de Erciyessporluymuş. Üç takımlı insanı da ilk kez görüyoruz (!) Dördüncüsü yani gizli bankosu da Antep midir acaba?

"Yemekten önce bir konuşma yapan Kayseri Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Şadi Büyükkeçeci, yine bir Beşiktaş gecesinde bir araya gelmekten dolayı duyduğu mutluluğu dile getirerek..."

Allah muhabbetinizi arttırsın

"Beşiktaşımız ve Kayserisporumuz ligde karşı karşıya gelecek. Her ikisi de bizim takımımız. Umarım maçta üzücü olaylar yaşanmaz, bizde dernek olarak elimizden gelen bütün önlemleri aldık ve kazanan dostluk olur" dedi.

Böyle bir yönetici sizce Kayseri şehrinin ve Erciyesspor'un menfaatini ne kadar kollar?

Böyle basiretsiz yöneticilerin futbol takımlarından ellerini derhal çekmelerini istiyoruz.

Hiç yorum yok: