26 Mayıs 2008 Pazartesi

Beceriksizlik

Sezon sona erer ermez önceliği iç transfere veren Kayseri Erciyesspor’da dış transfer çalışmalarına bir hafta önce başlanmasına rağmen, halen bir futbolcuyla bile anlaşma sağlanamadı. Bu arada Teknik Direktör Mehmet Bulut, futbolcu takibi için Konya’ya gitti.

Önceliği iç transfere veren Kayseri Erciyesspor, sözleşmesi sona eren 5 futbolcusuna imza attırdı. Kadrodan göndermek istemediği takım Kaptanı Adem Dursun ile orta saha oyuncusu Ali Aliyev’den 2 haftadır haber bekleyen Kayseri Erciyesspor, dış transferde belirlediği isimlerle görüşmeler yapmasına rağmen parasal nedenlerden dolayı imza atamıyor.Geçen sezon Karşıyaka’da oynayan ancak sözleşmesi sona eren golcü oyuncu Şehmuz’u parada ikna edemeyen Erciyesspor yönetimi, Fenerbahçe’den kiralık istediği orta saha oyuncusu Olcan Adın konusunda da ciddi bir gelişme sağlayamadı. Bu arada yönetime transfer listesini veren Teknik Direktör Mehmet Bulut, Genel Menajer Erdem Kemaloğlu ile birlikte 2. Lig B Kategorisi Play Off maçlarında bazı oyuncuları takip edebilmek için Konya’ya gitti. Hafta sonunu Konya’da geçirecek olan Bulut’un pazartesi günü şehre gelip, alınmasını istediği 1 veya 2 futbolcunun ismini transfer komitesine vermesi bekleniyor.

Türkiye Kupası finalistinin, ligde herkese kök söktürenin, UEFA'da destan ayzan takımın hali... Yöneticiler yoğun işlerinden dolayı istifa ederken 76 yıllık bir mazi sahipsiz bırakılıyor. Utanç duyuyorum.

Hiç yorum yok: