22 Ekim 2008 Çarşamba

Fitnıs

Birkaç ay önce Laziale'ye yorumum:

abeyy yorma kendini bu işlerle. bisikletini kiraladığın gibi Montreal'in şu koca nehrinin kıyısındaki yürüyüş yolu bisiklet yolu artık adı neyse onu dene=) Valla muhteşem bir yol. Gökçekspor'a yap diyeceğim demesine de nehri kurutur be abi.

Abeey gel sen bizim bağ evine. Mis gibi köy havası... 45 derece ağaç diplerinin otlarını yol, biraz toprağı belle, yok diyorsan kovayla şirin mi şirin fidanları sula, akşam da rakı mangal. Kolların balyoz gibi olmazsa ben de bu işten anlamıyorum abeeey. Hem düşünsene bu fiiiitnııs sentıırlar neden koy yerinde olmaz değil mi ama=)

Yarın ben de yürüyüşe,mekiğe, barfikse ve ağırlık çalışmaya başlayacağım. hooom meeyd olanından.. Fitnıııs sentııra sigarayla girilmiyor ne yapayım.

Sonuç: Spor salonuna yazıldım. Bazı konularda kafa yapsının değişimi iyiymiş.

5 yorum:

margo dedi ki...

aynı çılgınlığı bende yapmıştım.. henüz 45 kiloya ulaşamamış olmam dolayısıyla belki kilo alırım spor yaparken diye bir umut işte benimki..

http://margonunkoyu.blogspot.com/2008/07/en-sevdim-geometrik-ekil-gen.html

eğlenceli ama :)

Ömer dedi ki...

Hahah :) olm ben tembelligime vurdum. 6 kez gittim, yedincisi icin araya 4ay girdi. sen, sen ol birakma derim benim gibi :)

GK dedi ki...

içerek güzelleştirin bünyeyi abi.5 haftada paso rakı paso balıkla toplam 7 kg verdim.valla.

Roy Keane dedi ki...

Kilo vermek değil almak bizim problemimiz.

Spor çok farkettirmeye başladı. Eskiden karanfil metro merdivenlerini yürüyerek bile çıksam başıma bir ağrı saplanır nefes nefese kalırdım şimdi koşarak çıktığımda bile tık demiyor bünye.

margo..45 kilodan da mı azsın... Aman kendine dikkat et yahu.

margo dedi ki...

43-44 kilo arasında dolaşıyorum :)