30 Kasım 2008 Pazar

Bizi yenmeyen takım kaldı mı?

Rizespor da bizi 4-0 gibi ağır bir skorla mağlup ederek bu kervana katıldı. Hal ve gidişat sıfırın altında. Mevcut yönetimden ve teknik direktörden kurtulmadıkça da böyle gelmiş gider bırakınız ilk 6 hedefini 2. lig B'nin(yeni adıyla 2. lig olarak buyurdu TFF) yolunu tutacağız.

Türkiye'nin en ilginç ligi 1. lig. 1. ligde ilk senesinde transfer bile yapmayan, herkesin düşer gözüyle baktığı Güngören Belediyespor ilk 6'yı kovalarken Sakaryaspor, Erciyesspor gibi 1. ligin köklü takımları düşmeme mücadelesi veriyor.

Tamam kupalar ve başarılar için sevmedim takımım ama bu kadar başarısızlık da bünyeye çok ağır geliyor. Stadda bizimkilerin gol attığını ve kazandığını görsem şizofreniye yakalandım galiba diye düşünme noktasına geldik.

Büyük başkan Enver Kemaloğlu Erciyesspor'u birilerinin altyapısı haline getirmeye çalışsın, ikinci başkan ve basın sözcüsü yüce Şadi Büyükkeçeci takımımız bu hallerdeyken Kayseri "Beşiktaşlılar" yemekleri düzenlesin,halk iki takım tek yürek diyip bu uğurda Erciyesspor'u kaderine terk etsin, takıma kaptan seçtikleri Evren Turhan formayı yere atsın, bizim takımımızın en iyi oyuncusu İlhan Özbay kadro dışı bırakılsın sonra da başarı bekleyelim. Erciyesspor, tarihinde en zor dönemleri başarıyla atlatmıştır ama bu seferki zorluklar sadece maddiyatla sınırlı değil. Maddiyat kötü olsun ama basiretli bir yönetim başta olsun, stadda 15000 kişiye oynansın maçlar, İlhan kaptanlığı ve sazı yeniden eline alsın görün bakın neler oluyor. Peki görür müyüz? Orası meçhul işte...

Hiç yorum yok: