1 Aralık 2008 Pazartesi

Age of Conquerors

Koluna siyah renkli dijital F-91 W'yi takıp dünyanın en ciddi işini yaparcasına Age Of Conquerors oynamayanı ve bu oyunun hala dünyanın gelmiş geçmiş en iyi strateji oyunu olduğunu kabul etmeyeni dövüyorlarmış. Lisede devamsızlık haklarımızı sana kullandık,limit dolduğunda ise öğle aralarında seni oynayıp hastayız bankada işimiz var şudur budur diyerek geç kağıdı aldık. Rush yedik yılmadık tek adam kaçırıp ormanın içine yeniden bir medeniyet kurup kök söktürerek yenildik. Biz büyüdük ve kirlendi dünya.

Müziğini dinleyip nostalji yaparım diyenler varsa buyursun.

1 yorum:

dchetin dedi ki...

II versiyondan öncesi ve sonrası bu versiyonun tadının yanına varamamıştır bile. Yine de bu versiyonda da eksikler vardır. Mesela Ceaser III'de nüfus kendi kendine çoğalıyordu, isyancılar vardı. AOE II'de ise daha kontrollü bir oyun sözkonusuydu. Bir de modern çağlara yaklaşamıyordu ama Civilization'da ideolojileri bile uygulayabiliyorduk, fakat onun da görselliği zayıfdı.

Canım çekti şimdi AOE II... Te dialup spueronline zamanlarında bile telefon meşgul edip network oynardık. Len ne manyaktık o zamanlar...