29 Mayıs 2009 Cuma

İncelikler Yüzünden | 15

-Uzun uzun yazmak istiyorum aslında ama içimdeki cam kırıkları yeni yeni temizlenirken now I can change diye haykıra haykıra bir önceki verdiğim videoyu dinliyor,odada bir tur atıyorum derse bakıyor,bir yandan bu yazıyı yazıyorum. Yazmak isteyip yazamama durumları...

-Last man standing. Age of öğretisi. Son köylü ölmeden oyun bitmez yazmış bir arkadaşım yılgınlık dolu bir mesajıma. Onurlu direniş sürüyor elbet. Sevgili Alper'in de dediği gibi:elbet bir gün güneşi zaptedeceğiz! ELBET!

-Sunumum gereği Lenin'i ve SSCB dönemini anlatmam gerekiyordu.Bu cümle gayet doğal gelebilir ama bunu Gazi Üniversitesi'nde gerçekleştirmek... Görüşümle uymasa da ödev gereği anlattım işte...

-Futbolsal apaçi yorumları pek yapmam, hatta Erciyesspor'un nasıl ligde kaldığını, teşvik primlerine satın alınan hakemlere rağmen nasıl ligde kaldığını dahi yazmadım(ki bunları yapan İstanbul'un dibindeki güzide(!) şehir bütün pislikleriyle beraber 1. ligden düştü, çok da sevindim bir kez olsun haksızlık yapanın zavallı duruma düştüğünü görmekten) ama belirtmeden edemeyeceğim. İkinci memleketim olan Çanakkale 1. lige çıkmak üzere. Ben Erciyesspor'u ve Çanakkale'yi bir arada takip edebilme ihtimalini sevdim. Anadolu takımı tutmak böyle bir duygudur işte.

-Blogla ilgili bir açıklama. Giremediğim birkaç gün içerisinde google abi reklam vermiş siteme. Bu blog bazı 3 kopyala yapıştır, 1 güzel hatun fotosu ekle konseptinde değildir ve maddi manevi hiçbir kaygı gütmez. Okuyucularda haberim olmadan dahi olsa googleın kendi eklediği reklam için özür diliyorum.

1 yorum:

ziggytheking dedi ki...

O zaman bize pazar günü Cebeci İnönü yollarına düşmek kalır diyeceğim ama maddi kaygılarım var. Umarım orada olabilirim. O güzide stadyumda hatıralarım var lan!